spinner

Я веду досить активний спосіб життя. Чи немає у Вас якихось підказок стосовно того, як можна полегшити перевдягання поза домівкою?

От деякі прості прийоми, які Ви можете застосовувати, щоб бути у всеозброєнні, де б Ви не перебували.

Носіть із собою запасний гігієнічний засіб. Зробіть рюкзак або сумку через плече частиною Вашого стилю і зберігайте там кілька особистих предметів (сонцезахисні окуляри, блокнот, куртку тощо), щоб пояснити необхідність сумки, якщо хто-небудь запитає, навіщо Ви її із собою носите. Використовуйте цю сумку, щоб занести запасний гігієнічний засіб у громадський туалет і викинути використаний у сміттєвий кошик.

Майте при собі пластикові пакети для використаних засобів. Знайдіть пакети темно-синього кольору, що не дозволяють роздивитися вміст, якщо Вам необхідно буде викидати їх у громадському місці. Такі пакети або навіть спеціальні ароматизовані пакети для сміття продаються в більшості супермаркетів і через Інтернет.

Тримайте кілька запасних гігієнічних засобів «на крайній випадок» у відділенні для рукавичок.

Покладіть у багажник спортивну сумку з предметами першої необхідності.

- Носіть штани-карго та/або простору куртку з еластичним поясом на застібці-блискавці. Ці предмети одягу дозволяють зручно проносити змінні засоби в громадський туалет.

Дотримуйтеся графіка регулярної заміни гігієнічних засобів.

Заздалегідь визначте для себе місцезнаходження туалетів, особливо в тих місцях, які Ви часто відвідуєте. Завчасне планування вирішує результат справи.