spinner

Яким чином я можу впоратися з проблемою нетримання на роботі?

Використовуйте підходящі засоби для боротьби з нетриманням. У сучасних засобах для боротьби з протіканнями, наприклад, торгової марки Depend®, використовуються суперпоглинаючі полімери (SAP), що поглинають сечу й здатні втримувати більше рідини, а отже, забезпечують більш надійний захист. Ми пропонуємо широкий спектр засобів, різних за розмірами, стилями і ступенем поглинання, розроблених відповідно до Ваших потреб і способу життя.

Уникайте вживання кави й води. Кофеїн, який міститься в каві, має діуретичну дію, що підвищує Вашу потребу в сечовипусканні.

Носіть ділові костюми темних кольорів. Це – класичний стиль, який також дозволяє приховати безліч проблем, включно дрібні плями.

Виконуйте вправи для зміцнення м’язів тазового дна (вправи Кегеля), навіть під час зустрічей.Вправи Кегеля виконуються так: напружте м’язи, які Ви використовуєте для зупинки потоку сечі. Утримуйте напруження протягом трьох секунд із наступним розслабленням. Виконуйте цю вправу 8–10 разів щонайменше тричі на тиждень.