spinner

Наскільки поширене нетримання сечі?

Під час нещодавно проведеного дослідження, у якому використовувалося стандартизоване визначення «будь-яке мимовільне витікання сечі», було виявлено, що деякі симптоми цього порушення спостерігаються в мільйонів дорослих американців у віці 20–85 років. З нетриманням сечі стикаються понад 65 мільйонів американців, причому вік приблизно половини з них становить менше 50 років.

Це означає, що нетримання сечі може спостерігатися приблизно в одного з чотирьох американців. Нетримання сечі не є порушенням, характерним винятково для осіб літнього віку: 22,9 мільйона американців у віці молодше 45 років також мають деякі ознаки цього порушення. Ця цифра приблизно в три рази більша за кількість населення Нью-Йорка й у вісім разів більша, ніж число мешканців Чикаго.

Ця статистика охоплює як чоловіків, так і жінок, хоча будь-які типи нетримання сечі трапляються у жінок приблизно в три рази частіше, ніж у чоловіків. Ми сподіваємося, що ці факти надихнуть Вас на пошук інформації про наявні розв’язки проблеми для задоволення Ваших потреб без будь-якої соромливості. Бажано також проконсультуватися зі своїм лікарем стосовно Ваших симптомів нетримання сечі, оскільки в деяких випадках вони можуть бути пов’язані з іншими захворюваннями або взаємодією лікарських засобів, що може вимагати медичного втручання.