spinner

Що являє собою нетримання сечі?

Нетримання сечі - це медичний термін, що позначає «скарги на будь-який мимовільне витікання сечі». Це визначення було стандартизовано Міжнародним товариством з проблем утримання сечі і постійно використовується працівниками сфери охорони здоров'я, дослідниками та представниками промисловості.

Мимовільне витікання сечі, викликане різними причинами, досить поширена проблема, хоча про неї не так багато відомо широкому загалу. Її симптоми іноді пов'язані з тимчасовими або оборотними порушеннями, а в інших випадках - з більш довгостроковими захворюваннями або факторами ризику. Гарна новина полягає в тому, що при наявності доступу до якісної інформації Ви зможете знайти шляхи зниження, виключення і / або контролю факторів ризику, які можуть бути пов'язані з Вашими симптомами. Якщо ж симптоми доставляють Вам незручність, будь ласка, не соромтеся звертатися з ними до свого дільничного лікаря або уролога.

Під час нещодавно проведеного дослідження, в якому використовувалося стандартизоване визначення «будь мимовільне витікання сечі», було виявлено, що деякі симптоми цього порушення спостерігаються у мільйонів дорослих американців у віці 20-85 років. З нетриманням сечі стикається більше 65 мільйонів американців, причому вік приблизно половини з них складає менше 50 років. Це означає, що нетримання сечі може спостерігатися приблизно у одного з чотирьох американців.

Нетримання сечі не є порушенням, характерним виключно для осіб похилого віку: 22,9 мільйона американців у віці молодше 45 років також мають деякі ознаки цього порушення. Ця цифра приблизно в три рази більше, ніж кількість населення Нью-Йорка, і у вісім разів більше, ніж число жителів Чикаго. Ця статистика охоплює як чоловіків, так і жінок, хоча будь-які типи нетримання сечі зустрічаються у жінок приблизно в три рази частіше, ніж у чоловіків.